.

happy endings are stories that haven't ended yet
.
my shop home
Until you find something to fight for, you settle for something to fight against.
April 13, 2013 | 19:56 1 comments

weheartit.com
Změna vzhledu :) Resp. další šablona (link), která sice vyžadovala menší kódovací úpravy, ale přežila jsem to. Takhle v sobotu ráno v 7 hodin mě to popadlo, nevím co se to děje, snad zítra nevstanu v 6.
Jaro je tady! Nikdy bych si nemyslela, že já, jako naprostý odpůrce slunce a tepla, budu vítat jaro. Ale ta zima byla letos fakt dlouhá a jakmile je tady slunce, mám nějakou lepší náladu. Divné. Nedávno mi někdo řekl, že si pořád jenom na něco stěžuju a že nemám radost z maličkostí. Trochu mě to přinutilo se nad tím zamyslet a uznat, že má vlastně pravdu. Není to velmi milé zjištění. Je zajímavé, že v práci se na každého usmívám a snažím se všem vyjít vstříc a to i na úkor sebe a prostě se řídím 'chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě' (dokonce se se mnou dal do řeči jeden klient, který čekal na našeho advokáta a nabídl mi práci/přivýdělek, protože prý působím 'neuvěřitelně pozitivně' /takhle si to prý napsal k mému kontaktu do telefonu/ :). Na druhou stranu ale vím, že lidé jsou zlí a svět je zkažený. Ne všichni a ne celý, ale žádné iluze nemám a vždy čekám to nejhorší. Vždyť my ani nepotřebujeme mimozemšťany nebo nadpřirozené bytosti, umíme si skvěle ublížit sami mezi sebou a taky se všichni navzájem vyhladíme. Takže nevím, možná je to jen moje neucelená nezkušená mysl, která ještě sama neví, co si má o světě myslet. Ale na tohle rozjímání mám přece ještě zbytek života.
Každopádně tyto těžké otázky nemusím řešit, jelikož jsou tady úkoly z mechaniky. Jsem trochu pozadu, tak jsem si tento víkend vyhradila jenom 4. úkolu (z 9.. já vím, že je 9. týden ze 13, ale radši to neříkám nahlas) a dopadlo to tak, že celá sobota někam utekla a ztratila se v číslech v kalkulačce. Ale jelikož jsem neporušila svoje Never give up (s čím mám občas dost problémy), tak jsem to dopočítala a ze vší radosti i musela vyfotit výsledek.
To, že to ještě musím přepsat a vykreslit, což bude trvat možná ještě déle, než jednu sobotu teď nebudu řešit, musím se totiž radovat z maličkostí, ne? Mě ale stejně přijde, že se pořád něčím odměňuju. Resp., moje peněženka dost bouřlivě protestuje. Dnes jsem zadala objednávku na e.l.f. kosmetiku, což je zboží, které když vidíte, potřebujete všechno a hned. Do Rossmanu mám desetiprocentní slevové kupóny, ale zatím odolávám a ještě jsem tam nebyla všechno vykoupit. Ironické, jak jsem materialistická a snažím se zalíbit světu. Nebo sobě.
Strašně bych chtěla fotit, ale nejsem schopná se dokopat a vylézt ven za jiným účelem, než jet do školy, nebo do práce. Tak si aspoň doma hezky fotím kocoura nebo důležité věci, které jsem si musela neodkladně koupit a sehnat. Tak třeba například:

 Oxfordky - CCC, Balea MORE Blond balzám, přemýšlím, že si skočím pro zesvětlovací sprej z této řady, přece jen se mi nechce barvit celou hlavu jen kvůli odrostům

Modelka jedna zrzavá musí být všude :) /Bohužel se do kabelky nevejde vše, co jsem zvyklá nosit sebou a úkoly musím nosit extra v aktovce. Ale je dokonalá. A abych zmínila knihu Milenec z temnot, tento týden jsem nenosila penál, jen aby se tam kniha vešla./

Ségruš se rozhodla, že si uděláme radost a vyslala mě do Luxoru se seznamem. Nakonec jsem dostala Past od Lauren DeStefano (zmiňuju jí už ve třetím článku! Ale už ji mám na poličce, pak už budu komentovat jen další díly z trilogie :) a mamka Jo Nesbo - Netopýr, na co se taky chystám a moc těším. A při příležitosti návštěvy knihkupectví jsem opět zjistila, co všechno ještě potřebuju přečíst a jsou toho tuny! A pořád vychází něco nového! Chtělo by to všechen čas světa.. U pokladny mě zaujala fotka pana Lábuse a šla jsem prozkoumat, co že to je. Byl to prodej 'klauna' a výtěžek šel na Konto bariéry. Nejdřív jsem si myslela, že je to náušnice, ale nakonec je to odznáček, který už mám na penálu :) /Já si v dnešním postu tolik odporuju, vidíte to taky?/


Báječná Terez, se kterou spolu bojujeme s AutoCADem mi doporučila skvělý antiutopický film Equilibrium a dala bych si facku za to, že jsem to neviděla dřív. Christian Bale v hlavní roli, Sean Bean jak jinak hlavní vedlejší role (hlavní měl snad jen v GoT, ne? Všimli jste si to taky, že je všude vedlejší?). Skvělý film! A na druhou stranu bych zmínila Bitevní loď.. prosím, na to opravdu nekoukejte. Už dlouho jsem takovou blbost neviděla. Efekty byly dobré, ale vcelku to byla pitomost, dialogy šílené. Nezachránil to ani Alex Skarsgård, ani Liam Neeson. A už vůbec ne Rihanna. Brr.
Dnes už mě čeká jen Castle, nahromadily se mi dva díly a možná ještě zkouknu TVD. Nové Game of Thrones si asi ještě nechám, o zkouškovém se bude hodit.

PS: Na wallpaperu pracuju, snažím se svůj dreamcast přizpůsobit knize, tudíž se v PS učím masky a změnu barev vlasů (krásně jsem si to zkomplikovala a vyrábím z brunetky blondýnu) :)

Labels: , , , ,
Blogger Unknown said on 13 April 2013 at 23:32  

Ten nové layout je moc hezký :) ono to někdy na tom netu vypadá tak nezajímavě, ale když to potom vidím u někoho na blogu, hned to vypadá jinak. To je asi tím, že si to člověk upraví podle svých představ, dodá tomu trochu toho svého ducha a hned je to o něčem jiném :) já se ale zatím nezmůžu na víc, než na obyčejný bílý layout, moje schopnosti už dále nedosahují :D
Radovat se z maličkostí je skvělá věc :) ale někdy je to dost obtížné. Hlavně když má člověk špatné období a vidí všechno černě..to se potom ty maličkosti hledají dost špatně.
Tvůj nákup, hlavně boty, se mi moc líbí a ty výpočty O.o co že to studuješ za školu, pokud se můžu zeptat? :D že tam máte takové šílenosti :D
A pokud jde o Seana Beana, slyšela jsem o něm i to, že vždycky v každém filmu/seriálu, kde hraje, umře. Chudák :D
Btw to že je Lana v ČR vůbec nevím O.o ono to není žádný velký koncert?

Post a Comment

«
»