.

happy endings are stories that haven't ended yet
.
my shop home
A king has his reign, and then he dies. It's inevitable.
June 29, 2012 | 11:55 0 comments

Warning! Článek obsahuje spoilery.

Konečně jsem se dostala do kina na Promethea. Nejsem velkým nadšencem těžkého sci-fi, mimozemšťanů atp., ale trailer a herecké obsazení mě natolik zaujalo, že jsem na to nakonec šla. Neznám práci Ridleyho Scotta, Vetřelce jsem neviděla, ale jelikož to patří mezi klasiku filmového nadšence, tak to někdy zkouknu. Asi. Zápletka skvělá, jsem otevřená teorii, že nás stvořili bytosti z jiné planety. Příšerky, které byli ovšem jako záporná postava měli opět podobu rádoby chobotnice a všechno bylo slizké a odporné a mělo to podlouhlou hlavu. Chápu, nic proti, ale to všichni mimozemšťani musí vypadat takhle? Co takhle vymyslet nějakou jinou podobu, než je gigantická sépiochobotnice. Ale dobře, beru. Závěr mi přišel trochu slabý, tudíž mě to překvapilo, čekala jsem něco jiného, i když Fassyho hlava to možná zachránila. Herecké výkony úžasné, věřila jsem jim to, nejvíc hvězdiček ale dávám Michaelovi Fassbenderovi, možná je to i trochu subjektivní obsese, ale robota zahrál opravdu skvěle. Takže dávám 4*/5*.


Také jsem dočetla knížku Richard Castle - Naked Heat, k čemu můžu říct, že to bylo skvělé jako téměř každá epizoda seriálu. Líbilo se mi, jak se nakonec všechny postavy vyprávění nějakým způsobem znaly, i když jsem kolikrát nebyla schopná přijít na to, jak by se vůbec znát mohly. Všechno souviselo se vším, doplněno romantickou zápletkou Heatové a Rooka, pod čím se představím Beckettovou a Castla a hned se mi rozbuší srdce. Možná jsem zaujatá, protože jsem velký milovník seriálu, ale i pro člověka, který s ním není obeznámen je to vskutku dobrá detektivka, plná zvratů a hlavně neočekávaného závěřu. No uznejte, komu by se chtělo číst detektivku, kdyby hned věděl, kdo je vrah? Dávám 5*/5*. 
Další knihu, do které jsem se s nadšením pustila je F. S. Fitzgerald - Velký Gatsby, kterou jsem si pořídila v antikvariátu. Doteď si pamatuju, že když jsme ji probírali ve škole, dost mě zaujala, dokonce mám namalovaný obrázek vedle poznámek kdo koho zabil a kdo s kým měl být, ale nebyl a byl s někým jiným. Dokonce i malůvky vražedné zbraně, takže se na to těším. 
Jinak odjíždím na týden na Mácháč (pro ty, co nevědí - odfláknutá česká dovolená u Máchova jezera, špinavá voda a tak) s šílenou partou ze střední, tak snad se v pořádku vrátím a nespapaj mě sinice, které podle všeho žijou ve vodě. (Podle všeho je to něco mikroskopického a ani nevím, co mi to má udělat.)
V pravém sloupečku přibyl ShoutBoard, byla jsem překvapená, že můj účet na Blueboard.cz ještě pořád existuje, heslo jsem hledala v mailu z roku 2006. To jsem s tím začala tak dávno? Wow. Přibyli i lidé, které stalkuju a chtěla bych takhle mockrát poděkovat za krásné komentáře a návšetvy blogu! Děkuji ♥
Přijde další vlna veder, tak se prosím nikdo neuvařte ani neugrilujte, já se na to psychicky připravuju a zalezu si někam pěkně do stínu a budu se potichu potit. N e s n á š í m  v e d r a.

Labels: , ,Post a Comment

«
»